Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w V Dniu Przyjaciela zorganizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Brusach. Tegoroczne spotkanie odbywało się w wyjątkowym klimacie boho, dlatego wszyscy uczestnicy zadbali o stroje nawiązujące do tego stylu. Czas upłynął nam na rozmowach przy kawie i słodkościach, wspólnej zabawie tanecznej oraz integracji. Nie zabrakło również atrakcji dla osób lubiących prace manualne. Na specjalnym stoisku każdy mógł wykonać dla siebie pamiątkową bransoletkę z koralików, która będzie miłym wspomnieniem tego dnia.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, serdeczne przyjęcie oraz przygotowanie pięknego wydarzenia.















