MISTRZOSTWA KASZUB POŁUDNIOWYCH OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH w TENISIE STOŁOWYM

Nasi uczestnicy wzięli udział w Mistrzostwach Kaszub Południowych Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym w Dziemianach.
Pan Piotr, pan Sławomir, pan Jakub oraz pan Daniel pokazali ogromne zaangażowanie, ducha walki i świetne umiejętności, wywalczając dla nas III miejsce!
Jesteśmy niezwykle dumni z naszych zawodników i serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju. Dziękujemy za piękne sportowe emocje, wzajemne wsparcie oraz godne reprezentowanie naszej placówki.














WYJAZD na BASEN






RUCH TO ZDROWIE

Dzisiejsze przedpołudnie spędziliśmy na świeżym powietrzu grając w unihokeja oraz bule.

















WYJAZD na KRĘGLE do OKONIN NADJEZIORNYCH














ŚWIĘTO ZIEMNIAKA

Dzisiaj odbyło się u nas wyjątkowe „Święto Ziemniaka”! Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy podopiecznych z WTZ Czersk, seniorów z Centrum Reaktywacja w Czersku oraz Dziennego Domu ,,Senior +” w Czersku.
Na początek wszyscy razem delektowaliśmy się kawą i pysznym ciastem. Następnie przenieśliśmy się na świeże powietrze, gdzie czekały na nas różnorodne konkurencje z ziemniakiem w roli głównej.
Śmiechu było co niemiara, a współzawodnictwo okazało się doskonałym pretekstem do integracji i świetnej zabawy. Na zakończenie czekała na nas piękna sceneria, w której wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia.


























BILARD HOLENDERSKI

W dniu dzisiejszym grupa naszych panów wzięła udział w Mini Turnieju Gry w Bilard Holenderski, zorganizowanym przez Centrum Reaktywacja w Czersku.
Była to świetna okazja do wspólnej zabawy i integracji z seniorami z Dzienny Dom ,,Senior +” w Czersku oraz Centrum Reaktywacja. Nie brakowało uśmiechu, zdrowej rywalizacji i dobrej atmosfery.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i mile spędzony czas!









RODZINA TO SIŁA

Dziś na świeżym powietrzu odbyło się u nas wyjątkowe spotkanie z członkami rodzin naszych uczestników pod hasłem „Rodzina to Siła”. Tym razem postawiliśmy na wspólną rywalizację i dobrą zabawę – w programie znalazły się rozgrywki sportowe i zręcznościowe, które wywołały wiele emocji i uśmiechów.
Pogoda dopisała, humory również a na zakończenie na wszystkich czekał pyszny grill. Było mnóstwo śmiechu, radości, integracji i wspólnych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

































ŚWIĘTO SPORTU

Dziś nasi uczestnicy wzięli udział w pełnym emocji Święcie Sportu zorganizowanym w naszej placówce. Podczas wydarzenia zmierzyli się w takich konkurencjach jak:
- pchnięcie kulą
- skok z miejsca w dal
- rzut do celu
- rzut lotkami do tarczy (dart)
- łowienie rybek
Po zliczeniu punktów wyłoniono pierwsze 3 miejsca zarówno w kategorii kobiet jak i mężczyzn.
Gratulujemy wszystkim, którzy stanęli na podium, ale także każdemu uczestnikowi za sportową postawę, świetną zabawę i wzajemne wsparcie!






































III TURNIEJ w BULE

Dziś odbył się u nas trzeci już Turniej w Bule!
Do udziału zaprosiliśmy zaprzyjaźnionych gości – seniorów z Dziennego Domu ,,Senior +” w Czersku oraz z Centrum Reaktywacja w Czersku. Atmosfera była niezwykle serdeczna, a na boisku liczył się przede wszystkim dobry humor i wspólna integracja.
Choć gra była zacięta, dziś wszyscy byli wygrani – bo najważniejsze było spotkanie, ruch na świeżym powietrzu i wspólne spędzenie czasu.











