Nasi uczestnicy wzięli dzisiaj udział w XIV Zaborskiej Olimpiadzie Sportowej Osób Niepełnosprawnych w Brusach.
Uczestnicy zmierzyli się w różnych konkurencjach sportowych, takich jak: skok w dal z miejsca, pchnięcie kulą, rzut piłką lekarską, bieg na 100 metrów oraz przeciąganie liny.
Choć olimpiada miała charakter konkurencyjny, jej najważniejszym celem była integracja, promowanie zdrowego stylu życia, wspólna zabawa oraz możliwość spotkania i spędzenia czasu w gronie znajomych. Nie zabrakło wzajemnego dopingu, uśmiechów i sportowej atmosfery, która towarzyszyła wszystkim przez cały dzień.
Dziękujemy organizatorom Warsztat Terapii Zajęciowej w Brusach za przygotowanie wydarzenia i zaproszenie.
























