I TURNIEJ UNIHOKEJA

I TURNIEJ UNIHOKEJA

Za nami I Turniej Unihokeja, którego mieliśmy przyjemność być organizatorami.
Do wspólnej sportowej rywalizacji zaprosiliśmy uczestników ze Środowiskowy Dom Samopomocy w Brusach , Środowiskowy Dom Samopomocy Przechlewo oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Trzebuniu . Rozgrywki odbyły się na boisku Orlik na stadionie miejskim w Czersku.
Choć turniej miał charakter konkurencyjny i miejsca zostały przyznane po to, by wzbudzić motywację, chęć działania oraz pokazać uczestnikom wartość zdrowej rywalizacji. Najważniejsza była dobra zabawa, integracja i wspólnie spędzony czas.
Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
🥇 I miejsce – ŚDS Brusy
🥈 II miejsce – ŚDS Czersk
🥉 III miejsce – ŚDS Przechlewo
🏅 IV miejsce – ŚDS Trzebuń.
Po zakończeniu meczów wszyscy spotkaliśmy się już na terenie naszego Domu, gdzie odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz wspólny poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom za udział, sportową postawę, wzajemny szacunek i ogrom pozytywnej energii. Dla nas wszyscy byli zwycięzcami bo każdy dał z siebie wszystko i pokazał, że sport łączy ludzi.
Do zobaczenia podczas kolejnych wspólnych wydarzeń.

Karol

Comments are closed.