Wybraliśmy się dzisiaj do Parku Borowiackiego w Czersku na zajęcia z choreoterapii, które poprowadziła Pani Ola Hering.
Choreoterapia to forma terapii poprzez taniec i ruch, podczas której uczestnicy mogą swobodnie wyrażać emocje, poruszać się do muzyki i doświadczać aktywności. W choreoterapii nie liczy się poprawność kroków ani umiejętności taneczne. Najważniejsze są radość z ruchu, spontaniczność i wspólne przeżywanie chwili.
Dziękujemy Pani Oli za wspaniałe podejście i rozruszanie każdego z nas.










