„PODZIEL SIĘ MIŁOŚCIĄ”

VII Przegląd Twórczości „Podziel się miłością” zorganizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Przechlewie był wyjątkowym wydarzeniem pełnym muzyki, emocji, uśmiechu i wzruszeń.
Nasi uczestnicy zaprezentowali się w dwóch utworach. Pani Genowefa zaśpiewała na żywo piosenkę zespołu Skaldowie „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, a pan Zenek wraz z panią Bożeną stworzyli do utworu piękny układ taneczny.
Drugim występem był utwór zespołu Czerwone Gitary „Tak bardzo się starałem”, który zaprezentowali pani Ola, pan Jakub oraz pan Dominik.
Wszyscy uczestnicy ze wszystkich placówek dali z siebie wszystko. Występy były pełne podziwu, kreatywności, śmiechu i przede wszystkim miłości bo właśnie o to chodziło, jak sam tytuł przeglądu mówi. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Kolejna RANDKA w CIEMNO za nami!

Nasi uczestnicy po raz kolejny mieli okazję spróbować swoich sił w poszukiwaniu miłości. Tym razem udali się Środowiskowego Domu Samopomocy w Przechlewie, gdzie wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu integracyjnym.
Randka w Ciemno upłynęła w serdecznej, miłej i wesołej atmosferze. Było dużo uśmiechu, życzliwości oraz okazji do rozmów i lepszego poznania się.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą organizację spotkania.

ŚRODOWISKOWE DOŻYNKI

Dziś mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w Środowiskowych Dożynkach zorganizowanych przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Przechlewie.
Każdy z nas wczuł się w klimat wydarzenia, przebierając się w stroje nawiązujące do tradycyjnych, wiejskich ubrań. Była to świetna okazja do wspólnej zabawy i integracji na świeżym powietrzu.
Podczas spotkania czekały na nas różne konkurencje i zadania – m.in. łowienie jabłek, oddzielanie żółtka od białka, ubijanie białek, obieranie oraz tarcie ziemniaków czy wbijanie gwoździ. Emocji i śmiechu nie brakowało!
Spędziliśmy ten dzień w gronie przyjaciół i znajomych, w niezwykle radosnej atmosferze.
Serdecznie dziękujemy ŚDS Przechlewo za zaproszenie i wspólnie spędzony, niezapomniany czas!

Turniej Piłki Siatkowej 2023

W dniu dzisiejszym odbył się u nas Turniej Piłki Siatkowej. Oprócz naszej reprezentacji udział w nim wzięły trzy drużyny: ŚDS Tuchola, ŚDS Przechlewo i nasi sąsiedzi WTZ Czersk. Zawodnicy każdej z drużyn byli mocno zmotywowani do gry. Walka pomiędzy drużynami odbyła się w duchu fair-play i przyjacielskiej atmosferze. Dziękujemy za przybycie.

Cuda i wianki w Przechlewie

Nad Jeziorem Końskim w Przechlewie w dniu 8 czerwca 2022 roku odbyła się impreza integracyjna o nazwie „Cuda, wianki …” Pojechaliśmy tam za zaproszenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Przechlewie. Organizator przygotował dla zaproszonych gości konkursy, gry, zabawę taneczną i poczęstunek. Każda z placówek przygotowała także piosenkę o tematyce wakacyjnej.

„Podziel się miłością” – podziękowanie za udział

W dniu dzisiejszym, tj. 23 lutego 2021 roku otrzymaliśmy paczkę od Środowiskowego Domu Samopomocy w Przechlewie. W środku znajdowały się dyplomy za udział w III Przeglądzie Twórczości „Podziel się miłością” oraz nagroda rzeczowa.

Więcej o przeglądzie w Przechlewie tutaj – „Przegląd twórczości „Podziel się miłością””